Wartości LEGALWAYS
partnerstwo, zaufanie, bezpieczeństwo

Budujemy relacje z Klientami w oparciu o wzajemne zaufanie. Powierzając nam swoje sprawy, mają Państwo przekonanie, że prowadzimy je w sposób fachowy oraz że w miejsce klasycznej obsługi prawnej, świadczonej niejednokrotnie w pośpiechu i bez dbałości o szczegóły, w LEGALWAYS otrzymują Państwo od nas opiekę i zaangażowanie, dzięki którym monitorujemy Państwa sprawy, sygnalizujemy ryzyka i usuwamy je, ilekroć wymaga tego sytuacja. Działamy według zasady "prawnik - partnerem". Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i dbamy o Państwa biznes, bo czujemy się za niego odpowiedzialni - nasi Klienci wiedzą o tym od pierwszych dni współpracy. 

Słuchamy Klientów, rozmawiamy i doradzamy 

Cechuje nas pasja, profesjonalizm oraz nieustępliwość. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dobro i komfort naszych Klientów jest dla priorytetem. Tłumaczymy prawo i zawiłe procedury, doradzamy, reprezentujemy przez organami, prowadzimy za rękę przez gąszcz przepisów. Rozwiązujemy problemy, nawet te z pozoru nierozwiązywalne.
Rozumiemy potrzeby przedsiębiorców oraz osób fizycznych. Komunikujemy się z naszymi Klientami na bieżąco, na każdym etapie prowadzenia sprawy.
 

Przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń

Realizujemy zlecenia w formie ryczałtowej, ryczałtowo-godzinowej oraz godzinowej.
Aby zapewnić naszym stałym Klientom maksymalną konkurencyjność zapewniamy przyjazne stawki wynagrodzenia i dogodne sposoby rozliczeń.
Dbamy o przejrzystość i uczciwość. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia informujemy Klienta o przewidywanych kosztach pracy Kancelarii i kosztach postępowania.